My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

 

Дика риба

Новини

“Інтеррибфлот” взяла участь у XXIV Міжнародній Агропромисловій Виставці AGRO-2014

06.06.2014 У червні 2014р. компанія “Інтеррибфлот” взяла участь у XXIV Міжнародній Агропромисловій Виставці AGRO-2014.

Наша компанія була відзначена Дипломом AGRO-2014, а також Почесною грамотою за активну участь в організації та презентації експозиції рибної галузі під час проведення VIII виставки рибного господарства та рибальства “FISHEXPO-2014″, що проходила в рамках AGRO-2014.

Детальніше »

Варто відзначити, що виставка “AGRO” – це найбільша агропромислова виставка в СНД та країнах Східної Європи, найважливіший загальнодержавний захід в АПК України. У цьому році у виставці взяли участь понад 900 учасників з 16 країн світу.

Компанія “ІРФ” є постійним учасником “AGRO” і цей рік не став винятком. “Інтеррибфлот”, по праву є одним з кращих представників рибоконсервної галузі в Україні. ТМ Аквамарин вже протягом 8 років є провідним брендом на ринку рибних консервів. Стабільно висока якість, перевірені рецептури, більшість з яких відповідають жорстким стандартам ГОСТ, суворий контроль на всіх етапах виробництва – основа успіху і довіри споживачів до торгових марок Аквамарин, Морська колекція, ІРФ, Море, Атлантика.


У березні 2014 р. ТМ “Аквамарин” отримала чергове підтвердження високої якості своєї продукції

18.03.2014 У березні 2014 р. ТМ “Аквамарин” отримала чергове підтвердження високої якості своєї продукції. В межах телепередачі “Контрольна закупівля” на Першому каналі бички в томатному соусі ТМ “Аквамарин” отримали перше місце. Гідно були оцінені:

Детальніше »

 • відмінний смак;
 • висока якість риби і томатного соусу;
 • найбільший рівень вмісту риби серед тестованих зразків;
 • відповідність встановленим стандартам приготування рибної консервації та промислової стерильності.
  Згідно незалежного тестування, бички в томатному соусі ТМ “Аквамарин” отримали визнання як професійних експертів, так і звичайних споживачів, присутніх в студії телепрограми.

  Подивитися телепередачу Ви зможете за посиланням:
  http://www.1tv.ru/sprojects_edition/si5716/fi30274

 • В лютому 2014 р. компанія “Інтеррибфлот” представила продукцію ТМ “Аквамарин” на 21-ій міжнародній виставці

  14.02.2014 В лютому 2014 р. компанія “Інтеррибфлот” представила продукцію ТМ “Аквамарин” на 21-ій міжнародній виставці продуктів харчування, напоїв і сировини для їх виробництва ПРОДЕКСПО-2014, яка проходила в м. Москва, Росія. У виставці взяли участь найбільші компанії країн СНД і Східної Європи.

  Детальніше »

  В рамках конкурсу “КРАЩИЙ ПРОДУКТ – 2014” висока якість продукції ТМ “Аквамарин” (м’ясо криля, сардини в маслі бланшировані, кільки чорноморські обсмажені в т/с, бичкі обсмажені в т/с) була відзначена дипломом і медаллю. Це чергове свідоцтво високих стандартів якості продукції ТМ “Аквамарин”: турботи про якість і свіжість сировини, розробку рецептур, що зберігають високу поживну цінність м’яса риби і криля, використання технологічних процесів, що залишають незмінним комплекс цінних мінералів, кислот, вітамінів, необхідних для здоров’я людини.


  Аквамарин – «Дика морська риба». Новий рекламний ролик від ТМ Аквамарин

  4.09.13 Рибні консерви – продукт дуже відомий і популярний, але мало хто замислюється про його натуральність. У сучасному світі, де генна інженерія та підсилювачі смаку творять з продуктами харчування «чудеса», з кожним днем стає все складніше повірити, що ще залишилися продукти, до складу яких входять тільки природні компоненти. Саме тому так важливо нагадати споживачеві про існування справжньої «Дикої риби». Дика риба – це риба, яка виросла і була виловлена ​​в умовах дикої природи, саме тому вона дуже смачна і корисна.

  Детальніше »

  Купуючи консерви «Аквамарин», споживач вибирає безпечний і натуральний продукт, створений Природою. Дика морська риба дуже корисна – включаючи її в раціон харчування, ми піклуємося про своє здоров’я, тому що Дика морська риба – унікальне джерело кальцію, Омега 3, вітамінів і мінералів. А бути здоровим, повним сил і енергії – це те, що важливо для кожної людини! Реалізацію ідеї довірили перевіреним партнерам – креативному бюро Sahar, продакшн студії 23/32.

  Рибні консерви Аквамарин оновили дизайн етикетки

  1.08.13 Лідер категорії – ТМ «Аквамарин» з вересня 2013 вводить новий дизайн етикетки. Над розробкою дизайну працювали найкращі креативні агентства України. Етикетка відображає нове позиціонування ТМ «Аквамарин» – консерви з дикої морської риби – і доносить споживачеві інформацію про натуральність і природність продукту. Значок «Дика риба» підкаже покупцеві, що консерви приготовані виключно з дикої морської риби, яка виросла і була виловлена ​​у відкритому морі, саме тому вона дуже смачна і корисна.

  Детальніше »

  Рестайлінг етикетки «Аквамарин» зробив її більш сучасною, при цьому збереглися основні впізнавані елементи, головним з яких є кораблик «Аквамарин». На етикетці з’явився QR-код, просканувавши який споживач потрапить на сторінку сайту, де розміщені найбільш популярні кулінарні рецепти страв з цим видом риби і морепродуктів. Центральне місце на етикетці займає апетитний фуд-сюжет.

  ТМ “Аквамарин” – партнер ХХІІІ Всеукраїнського збору-походу дитячих та молодіжних громадських організацій та волонтерських загонів “Козацькими шляхами”

  9.05.13 ТМ “Аквамарин” – партнер ХХІІІ Всеукраїнського збору-походу дитячих та молодіжних громадських організацій та волонтерських загонів “Козацькими шляхами”. Захід був організований Київським міським центром ВМГО «Національна Організація Скаутів України» спільно з Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки Державної служби молоді та спорту України. Нинішній звучний і промовисте гасло збору «Ми створюємо щастя своїми руками!» Не залишає сумнівів у тому, що українська молодь здатна не тільки до втілення власних бажань, а й займає активну позицію в розвитку української державності, в реалізації національної ідеї. Скаути і члени молодіжних організацій, пропагують здоровий спосіб життя і докладають зусиль до виховання творчого та інтелектуального покоління. Раді, що рибні консерви ТМ “Аквамарин” допомагали учасникам походу залишатися завжди ситими і повними сил!

  Поновлення промислу криля в Антарктиці

  25.01.13 25 січня 2013 після оновлення та модернізації вийшов у черговий рейс до Антарктики траулер – РКТС «Море Співдружності». Цей рейс більшою мірою експериментальний, оскільки крім традиційних для РКТС видів продукції буде зроблена спроба освоїти випуск нових видів виробів за допомогою останніх досягнень науки і техніки. Будемо сподіватися, що це дасть поштовх до відновлення сучасного експедиційного промислу і відкриє нові горизонти для рибного господарства та аграрного сектора України.